22 Haziran 2015 Pazartesi

MİGROS SPONSORLUĞUNDA TAVSİYE EVİNDE İFTAR YEMEĞİ - #iftagram #tavsiyeevinderamazan

Merhaba,

 Cuma akşamı Migros sponsorluğunda gerçekleşen Tavsiyeevi'ndeki iftar yemeğinin ayrıntılarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

#Tavsiyeevinderamazan  #iftagram etiketleriyle de sosyal medya da etkinlik detaylarına bakabilirsiniz.

Bostancıda bulunan Tavsiye Evi'nde benimde ilk etkinliğim oldu ve çok memnun kaldım. Ev ortamı o kadar şirin ve sıcak ki iş için değil de kız kıza  toplanmışız gibi hissettim :)

Etkinlik sponsorumuz Migros eşliğinde harika bir akşam geçirdik. Tekrardan Tavsiyeevi ve Migros'a teşekkürlerimi iletmek isterim.

Şahane yemekler ve tatlılar eşliğinde Migros yetkililerinden MigrosTV nin oluşumunu ve içeriğini dinledik.
Hem çok güzel bir iftar yaptık hemde yeni blogger arkadaşlarla tanışmış olduk :)

Migros'un yeni sitesi Migrostv adeta hayatı kolaylaştırmak adına kurulmuş :) Site de bir çok alanda ihtiyacınız olan pratik ve bilgilendirici video ve paylaşımları bulmak mümkün.


Yüzlerce çeşit yemek tariflerinden, kişisel bakıma, teknoloji, anne ve bebek bakımı, temizlik ve evcil dostlarımız için çok çeşitli eğitici videoları bulabilirsiniz.


Özellikle pratik yemek tarifleri bir çok kadın için kurtarıcı bir uygulama olmuş
Ramazana özel yemek ve takvim gibi uygulamalarının olması da çok güzel
Üyelik kısmından üye olursanız Money kart kullanıcıları için bireysel olarak da site içerisinde hizmetleri mevcut eğer money kartınız yoksa yine sitenin tüm içeriklerini görüntüleyebiliyorsunuz.

Migros'a özel ürünlerden, birebir mağaza müşteri çalışmalarına kadar her konuyu dinledik.
MigrosTV içerik ve bire bir hizmet odaklı bir site oluşundan ötürü beğenimi fazlasıyla kazandı :)
Size de birbirinden yararlı ve lezzetli video önerileri için MigrosTv yi ziyaret etmenizi öneririm.Tavsiyeevi nin bizim için hazırladığı muhteşem iftar sofrası e tabi iftar zamanı yemekten fotoğraf çekmeyi unuttum :)
Burada ki kısa videoyu da izleyin lütfen ortamı daha net görmüş olursunuz:)Migros'un bizim için hazırladığı Ramazan paketi içinde yok yok :) Çok teşekkür ederim.
Hayırlı Ramazanlar :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder