27 Temmuz 2015 Pazartesi

Eau Thermale Avène Lait Mineral Losyon SPF 50

%100 mineral filtre ile tüm hassas ve alerjik ciltlere  
Güneşten özel korunma.  

Cildimizin yanmaya, tahriş olmaya değil ama güneşe ihtiyacı var. Yüzde yüz mineral filtrele içeren, hiçbir kimyasal koruma maddesi ve paraben içermeyen EauThermale Avène Lait Mineral SPF 50, tüm hassas, alerjik ciltler ve bebekler için geliştirilmiş, güneşle iyi ilişkiler kuracağınız tam koruma sağlayan bir güneş ürünü. 
 
Yaz deyince aklımıza hemen deniz, kum, güneş üçlüsü geliyor. Ancak ozon tabakasının son durumu göze alındığında hepimiz güneşten kaçar olduk. Kanserden korunmak, güneş yanığı sıkıntısı çekmemek, güneş maruziyeti dolayısı ile oluşabilecek lekelenmelere dur demek için mutlaka güneş kremi kullanmalıyız.  


 
Yüzde yüz mineral filtreli,hiçbir kimyasal koruma maddesive paraben içermeyen ve sadece fiziksel bir koruma sağlayan Eau Thermale Avène Lait Mineral SPF 50 Güneş Losyonunu tüm hassas ve alerjik ciltlerde,özellikle bebeklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Güneşin zararlı ışınlarından korunup, faydalarından yararlanarak tatilin keyfini çıkartabilirsiniz. 
 
Tere ve suya dayanıklı özelliği olmasına rağmen, güneşe çıkmadan ve denize girmeden önce ürünü cildinize uygulayın. Özellikle yüzme aktivitesinden sonra veya uzun süreli güneşe maruz kaldığınızda, sık sıkEauThermaleAvèneLaitMineral SPF 50 %100 Mineral Filtre içeren Güneş Losyonuuygulayın.  
 
Güneşten korunma ürünü kullansanız dahi, uzun süre güneş altında kalmayın. 
 
Perakende Satış Fiyatı: 67,9 TL 


1 yorum:

  1. avene ürünlerinden çok memnunum bu sene ful kullandım diyebilirim..

    YanıtlaSil