9 Temmuz 2015 Perşembe

Saçlarınıza Plajda UV Koruma ve Bakım - Güneş, Denizin Tuzu, Havuzun Kloru Korkutmasın

Ducray Nutricerat Sprey Nutricerat Sprey Antidessechement Protecteur  
Ducray Labratuarlarının özel geliştirdiği Nutricerat Sprey, saçların üzerinde bir bariyer oluşturarak,plajda güneşin UV ışınları, denizin tuzu, havuzun kloru gibi dış etkenlerden korunmasına yardım eder,uzun süreli UV koruması sağlar ve cansız, yıpranmış saçlara bakım yapar.  
Dermatologlara göre, güneşin yaydığı ultraviyole ışınları (UV) iledeniz suyunda ki tuz, havuzdaki klor,sıcak suyla yıkama ve sıcak fönle kurutma saçın en büyük düşmanı. 
 Güneşin UV ışınlarından, denizin tuzundan, havuzun klorundan koruyan Ducray Nutricerat Sprey, bakımsız, yıpranmış, mat ve sönük duran saçlarınız için yeni bir çözüm. İçeriğindeki shorea robusta ağacının meyvesinden elde edilen ilipe yağı ve lipid yenileyici kompleks ile saç derisinde adeta koruyucu bir bariyer oluşturur. Çok kuru ve yıpranmaya karşı üretilen bir bakım spreyi olan Ducray Nutricerat’ın, bu formülü sayesinde saçlar nemini tekrar kazanır.Özel içeriği saçlarınıza anında parlaklık verir ve güneşe karşı uzun süreli koruma sağlar. Yapısı yağsızdır.Saçlar   kolay taranır, istediğiniz şekle girer. 

 

Saçınızı yıkayıp duruladıktan sonra, ya da deniz / havuzdan çıktıktan sonra nemli  
saça Ducray Nutricerat Sprey’i püskürtünüz. Kullanmadan önce çalkalayınız. Durulamayınız. Gözle temasından kaçınınız. 
 
Ducray Nurticerat Koruyucu Saç SpreyiPerakende satış fiyatı:75 ml 49,0 TL   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder