3 Kasım 2015 Salı

ÖZLEM SÜER & PİERRE FABRE DERMOKOZMETİK İŞBİRLİĞİ İLE MODERN KADININ NABZINI MODA VE GÜZELLİK ÜRÜNLERİ TUTUTOR


Modanın kalbinden, sağlık ve güzelliğe uzanan 6 aylık yolculuk  
Özlem Süer House’da düzenlenen bir defile ile sonlandı. 
#sağliktangüzelliğe 


Pierre Fabre Dermokozmetik’in markaları AvèneElancyl ve KloraneModa Tasarımcısı Özlem Süer ile,modanın kalbinden sağlık ve güzelliğe uzanan bir yolculuk için iş birliği yaptılar. Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr. Sema Gübür ise beslenme ve güzellik ilişkisinde bu yolculuğa eşlik etti. 

Özlem Süer, gündüzden geceye uzanan şehir hayatına yönelik çözüm alternatifleri sunan tasarımlarınıAvèneElancyl ve Klorane markalarının tepeden tırnağa bakım ürünleriyle birleştirerek,metropol kadınlarına güzellik, sağlık ve moda ile dolu 6 ay süren bir macera sundu.  

İlkbahar/yaz dönemi boyunca şehrin yorulmak bilmeyen hızlı anneleri, hızlı iş kadınları ve hayatın hızlı temposunda kendi ritmine kulak veren kadınlar, Özlem Süerin özel tasarımları ve Pierre Fabre Dermokozmetik’in etkin markalarıyla buluştular ve bu müthiş deneyimin bir parçası oldular. 

Projenin ilk adımı, geçtiğimiz Mart ayında Özlem Süer House Nişantaşında 2015 ilkbahar/yaz koleksiyonundan Pierre Fabre Dermokozmetik için özel olarak seçilen tasarımlardan oluşan mini bir defile ile başlamıştı. Bu yolculuk,modanın kalbinden sağlık ve güzelliğe uzanan 6 aylık bir bakım ve güzellik ürünlerinin deneyimiyle devam etti.  

Bu süreç sonunda metropol kadınları ürünlerle ilgili tüm deneyimlerini dün Özlem Süer House’da yapılan 2015 sonbahar/kış defilesi sonrasında paylaştılar.Yapılan atölye çalışmalarıyla saç ve ciltlerini yeniden tanıdılar, bakım yaptılar. 

Defile öncesi bir konuşma yapan Beslenmeve Diyet Uzmanı Dr. Sema GübürGüzellik içeriden gelir. Ruh ve beden güzelliği bir bütündür. Cildimizi, vücudumuzu, saçımızı öncelikle içeriden doğru bir şekilde yiyerek, içerek beslememiz gerekirEn büyük giysimiz cildimizdir ve öncelikle sağlıklı bir şekilde beslenerek cildimizidoğal ışıltısını devam ettirebiliriz, yaşlanmasını geciktirebiliriz” dedi.  

Bu proje; Özlem Süer’in özel tasarımları ve Pierre Fabre Dermokozmetik’in etkin ürünlerinin birleşen gücüyle,metropol kadınlarının hızlı tempolarında kendilerine ayırdıkları bakım zamanına bir dokunuş yaparak,doğru zamanda doğru bakımı ayaklarına getirdi.Kadınlar,sağliktangüzelliğe”diyerek, kendileri için sunulan pratik ürünlerle artık daha güvenliler. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder