9 Şubat 2016 Salı

GÜL GÖNDERMENİN YENİ RİTÜELİ Miracle Roses ile Unutulmaz Sevgililer Günü

Her yıl sevgilisine klasik gül göndermekten sıkılanlara müjde! Bu yıl farklı, şık ve zarif Sevgililer Günü gülü göndermek isteyenler sunumu, lüks gönderimi ve özel gül seçeneklerine sahip,premium hizmet veren gül butiği Miracle Roses ile sevgililerinin aklını başından alabilir.  

Miracle Roses, Türkiye'de çiçekçilik sektörüne şık bir konsept oluşturmak ve klasik çiçek sunumunun dışına çıkarak farklı bir konsept yaratmak için gülün insan hayatında mucizeler yarattığını ve birçok kelimenin ifade edemediği duyguları dile getirdiğini düşünen Selen Verel ve Reyhan Seçer tarafından kuruldu.  

Avrupa ve Ekvator'da özel olarak yetiştirilen gül seçenekleri sunan Miracle Roses, lüks gül gönderimi ile de dikkat çekiyor. Güller özel esansı ile hazırlanıyor ve su tüpleri ile beslenerek güzellikleri ve kalıcılıkları korunuyor. Şık kadife ve deri kutulara yerleştirilen bu güller Miracle Roses'özel zarf ve mühür ile isteğe göre lüks araçlarla smokinli hostlar veya şık giyimli hostesler tarafından istenilen adres ve kişiye teslim ediliyor.  

Bu Sevgililer Günü’nde sevgilinizin başını döndürmek isterseniz Miracle Roses’ı tercih edebilirsiniz. 

TEL:0216 650 29 49 - 0533 452 42 98 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder