29 Haziran 2015 Pazartesi

Bebeklerin Hassas Cildine Güneşten 50+Koruma Kalendula Özlü Klorane Bébe Spray Solaire 50+


Klorane Bébe Kalendula Özlü 50 faktörlü güneşten koruma spreyi nazik bebek cildini içeriğindeki E vitamini ve kalendula ekstresi ile yatıştırır ve güneşin direkt ve dolaylı etkilerinden korur. 

Günümüzde incelen ozon tabakasıyla birlikte, güneşin zararlı etkileri gittikçe artmakta.Güneşten korunmaya bebeklikten itibaren başlamak gerekir.Çünkü çocukken güneşin ultraviyole (UV) ışınlarına korunmasız maruz kalmak,güneş yanığı geçirmek, ileri ki yaşlarda cilt kanseri olma riskini arttırıyor. Ayrıca cilt daha erken yaşlanıyor ve göz hasarı yanında bağışıklık sisteminde de çöküntüye neden olabiliyor.  

Bebeklerin ve çocukların hassas cildine hakkettiği özeni göstermeliyiz.Dermatologlar yüksek faktörlü güneş koruyucuların, D vitamininin ciltten sentezlenmesine ve kemik gelişimine engel olmadığını belirtiyor.  


Kalendula Özlü Klorane Bébe Spray Solaire 50+nazik bebek cildini içeriğindeki E vitamini ve kalendula ekstresi ile yatıştırır ve güneşin direkve dolaylı etkilerinden dolayı oluşabilecek  her tip hasara karşı korur. 
 
Suya dayanıklı Klorane Bébe Spray Solaire 50+çocukların yüz ve vücuduna güneşe çıkmadan yarım saat önce sürün. 

Perakende satış fiyatı:100 ml sprey 52,5TL 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder