29 Haziran 2015 Pazartesi

Eau Thermale Avène Avène Termal Su

Güneş sonrası nem ve yaz ferahlığı 

 
Güneşin yıpratıcı etkisini hafifleterek ferahlık ve rahatlık hissi veren Eau Thermale Avène Sprey, hassas, düşük toleranslı, alerjik ve kolay tahriş olan ciltler için kaynağından el değmeden alınarak şişelenmektedir.Tahriş giderici veanti-enflamatuarözelliği ile yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. 


 
Güneş görmüş, yanmış, bronzlaşmış cildin kendini yenilemesi gerekir. Bunun için de su rezervinin korunmasına ve neme ihtiyacı vardır. İşte bu noktada özellikle hassas ciltlerde güneşin yıpratıcı, kızarıklıklara neden olan etkisini azaltan, serinleten, ferahlatan, cildin su ihtiyacını karşılayan güneş sonrası bakım ürünlerini seçmek gerekir.  
Eau Thermale Avène Spray,kendiliğinden yatıştırıcı ve tahriş giderici doğasıyla, güneşin ciltte oluşturduğu hassasiyeti azaltır. Cildin reaksiyon göstermesinden sorumlu olan hücrelere etki ederek, cildin daha az reaksiyon göstermesineyardımcıolur. Avène Termal Su Spray’i püskürttüğünüzde bir ferahlık hissi ile rahatlatır ve bronz görünümün korunmasına yardım eder. 

 
Güneşten kaynaklanan cilt problemlerinde, cerrahi operasyon sonrasında, kaşınma ve kesiklerde, akne tedavisi sonrası bakımında, bebeklerin hassas cildinde oluşan kızarıklıkları yatıştırmada bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca makyaj temizliği sonrasında, tıraş tahrişlerinde, sportif aktivitelerde, epilasyon sonrasında kullandığınızda müthiş bir rahatlık hissedeceksiniz. 
 
Avène Termal Su Sprayözellikle güneş sonrası bakımdakadın, erkek, çocuk tüm aile bireylerinin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. 
 
Avène Termal Su’yun kullanımı kolay ve pratik. Sıcak yaz günlerinde buzdolabında muhafaza ederseniz hissedeceğiniz ferahlık artar. Buğu şeklinde püskürtün ve 2-3 dakika bekledikten sonra nazikçe kurulayın. 
 
Fiyatı:14,5 TL(50 ml)…..35 TL (150 ml)….359,5 TL(300 ml) 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder